O mnie


Nazywam się Agnieszka Rumian.

Jestem absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Dietetyka – poradnictwo żywieniowe Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu (wydział zamiejscowy w Szczecinie), absolwentką Kosmetologii Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji i Urody w Poznaniu, ponad 20 lat miałam kontakt z pacjentem pracując w aptece jako farmaceuta. Obecnie prowadzę własny gabinet dietetyczny. Od niedawna jestem też dyplomowanym instruktorem Pilates i prowadzę własne zajęcia w studio Yoga Balance w Stargardzie.

Aktywny tryb życia prowadzę od zawsze, ale miłość do zdrowego jedzenia pojawiła się u mnie ponad 7 lat temu, kiedy sama postanowiłam zmienić swoje nawyki żywieniowe. Jak większość z nas, odkąd pamiętam, zawsze „byłam na diecie”, chudłam i zaraz wracałam do pierwotnej wagi. Wtedy zgłosiłam się do dietetyka, podjęłam wyzwanie całkowitej zmiany. Pokochałam aktywny styl życia, zaczęłam praktykować jogę, a bieganie stało się moją pasją. Schudłam prawie 30 kg i taką wagę utrzymuję do dziś. Nie stosuję diety, nie lubię tego słowa, po prostu zwracam uwagę na to co jem i wybieram to co dla mnie najzdrowsze. To nie był łatwy czas, ale jestem przykładem, że chcieć znaczy móc. 

Na co dzień jestem szczęśliwą żoną, mamą dwójki wspaniałych dzieci, córką, przyjaciółką, koleżanką, ale przede wszystkim kobietą. Teraz to ja chciałabym pomagać innym, wspierać i motywować.
tel. 505 174 773 e-mail: agnieszka@zdrowyplan.com